מסלול הצלחה


 מסלול הצלחה


קשה להדגיש מספיק עד כמה חוסר ביטחון עצמי משפיע על אפשרויות ההצלחה, בכל תחומי החיים ולא רק בעבודה. כך שלמעשה אי אפשר לדבר על התפתחות אישית והצלחה בלי לטפל בנושא החשוב של העלאת ביטחון עצמי או שיפור ביטחון עצמי. מסלול הצלחה של הומניקיישן נוגע באופן מעמיק בהקשר זה של בטחון עצמי  ומאפשר מצוינות והצלחה אמיתיות באמצעות לימוד ואימון כיצד למצות את הפוטנציאל האנושי בכל אחד ואחת.

 

מסלול הצלחה אינו נוגע רק אל חוסר ביטחון עצמי או העלאת ביטחון עצמי, מדובר על מגוון קורסים וסדנאות המגיעים לאחר סדנת "מהות" של הומניקיישן. בוגרי סדנת מהות החשים רצון להמשיך להתפתח ולצמוח, לטפל בנושאי בטחון עצמי למשל, יכולים לבחור את הקורסים הרלבנטיים להם ולקבוע את קצב התקדמותם, זאת במסגרת מסלול הצלחה המוביל, בין היתר, גם אל שיפור ביטחון עצמי מובהק ואפקטיבי.

 

עקרונות רלבנטיים להצלחה או שיפור ביטחון עצמי

מסלול הצלחה לא נועד לתת תשובות ברורות מה על כל אחד לעשות כדי להצליח בעסקים או במערכות יחסים למשל. המסלול נוגע בהיבטים עמוקים ומהותיים כמו חוסר ביטחון עצמי וכמו כן העלאת ביטחון עצמי כמו גם בהיבטים כגון זיהוי מטרות, הבנת המהות, זיהוי המקורות המניעים אותנו וכן הלאה. מסלול הצלחה מאפשר הצלחה אמיתית, עמוקה ובת קיימא, בוגרי המסלול – בהתאם לבחירות הפרטניות בתוך האפשרויות – מקבלים בטחון עצמי ולומדים כיצד לזהות את הדרך הנכונה להם ולצעוד בה בגאון לעבר הצלחה מהותית ועמוקה! חלק משמעותי מהדרך להצלחה ואל שיפור ביטחון עצמי כוללת כמה עקרונות חשובים שהמסלול נוגע בהם:

 

·         אין מנוס ממחויבות להשקיע, להתאמן ולעשות את העבודה העצמית.

·         העלאת ביטחון עצמי והערכה עצמית הינה קריטית לכל הצלחה ולהגעה אליה.

·         אימון אישי מקצועי יכול לחולל פלאים מבחינת בטחון עצמי והשגת הצלחות משמעותיות בטווח זמן קצר.

·         חוסר ביטחון עצמי וחוסר מודעות עצמית מקשים להתמקד לעבר ההצלחה, למרות שכולם רוצים להצליח!

·         אימון להצלחה ואל העלאת ביטחון עצמי חייב להיות גם מותאם אישית לאדם, לצד היבטים אוניברסאליים של שיפור ביטחון עצמי והעצמה אישית.

טלפון: 03-9246646

השאירו פרטים, ונציגנו יחזרו אליכם

שם
דוא"ל
טלפון

 
 בניית אתרים